Ile kosztują koperty kurierskie?

Comment

Biznes Rozwiązania dla firm

Czasami musimy wysłać coś w paczce. Jeśli prowadzimy sklep internetowy, klienci mogą kupić u nas niewielkie przedmioty, których nie trzeba pakować do kartonu. W ofercie firm znajdziemy także możliwość wysyłki w kopertach kurierskich. Gdzie je kupić i ile kosztują?

Czym są koperty kurierskie?

Koperty kurierskie to koperty foliowe, które są nowoczesną i bezpieczną formą zabezpieczania artykułów do transportu. Wykonane są z polimeru etanu, który jest plastycznym, woskowatym oraz termoplastycznym półfabrykatem, który nie posiada żadnego koloru. Z granulek polimeru etanu wytwarza się foliopaki kurierskie (tak inaczej nazywa się koperty kurierskie). Płachtę polietylenową tworzy się techniką tak zwanego rozdmuchiwania bądź również upustu przemysłowego, co polega na tym, że poprzez obróbkę termiczną granulki są rozpuszczane. Materiał nie przepuszcza wilgoci, więc przewożony w kopercie towar (np. ważne dokumenty) na pewno nie zamoknie. Ponadto, polimer etanu jest odporny na działanie ujemnych temperatur oraz roztworów lekko żrących, co powoduje, że produkt, który pokryty jest polietenem jest praktycznie w 100% ochroniony przed destrukcyjnymi działaniami. Koperty kurierskie mają samoklejący pasek, który zapewnia bezpieczne zamknięcie. Wykonane są z folii białej na zewnątrz i czarnej wewnątrz. Możemy kupić także mocne koperty bąbelkowe, które są przydatne przy wysyłce przydatne przy wysyłce drobnych i delikatnych przedmiotów.

Inne publikacje  Jak zostać rezydentem podatkowym?

Gdzie kupić koperty kurierskie?

Produkcja kopert kurierskich nie jest bardzo droga, więc szukając ich dostawcy, odrzućmy tych, którzy narzucają wysokie ceny. Przejrzyjmy cenniki firm i wybierzmy najrozsądniejszą ofertę. Warto zapoznać się także z opiniami użytkowników kopert. Jeśli zarządzamy własną marką i planujemy zakupić w dużej ilości foliopaki kurierskie, poszukajmy producenta, który może nanieść na nie odpowiednie napisy. Dzięki temu oszczędzimy nie tylko czas, ale i pieniądze, gdyż nie będziemy musieli szukać kolejnego usługodawcy.

Ile kosztują koperty kurierskie?

Zastanówmy się, czy korzystamy z usług jednej firmy kurierskiej, czy może z kilku. U jednego z usługodawców kosztują one 31 gr, a za te nieco mocniejsze i praktycznie niezniszczalne zapłacimy ponad 70 groszy. Jeżeli chcemy kupić większą ilość kopert kurierskich, pamiętajmy, że ceny zawsze można negocjować. Wyślijmy zapytanie do kilku firm i znajdźmy to, co nam odpowiada. Dostawcy chętnie rozpoczynają współpracę, gdyż zależy im na tym, by znaleźć wiernego klienta.

Zakup kopert kurierskich do góra nie jest skomplikowanym przedsięwzięciem. Wystarczy wybrać dobrego i sprawdzonego dostawcę, który zaproponuje atrakcyjne ceny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *